OBCHODOVÁNÍ KOMODITNÍCH SPREADŮ? 

Malý kapitál, malé riziko ALE  + 559$, + 2.000$, +1.700$

Začínala jsem při studiu. S pár korunama

Měla jsem skvělého mentora, který mne naučil "jak na to".

 • potřebujeme jen 2 hodiny týdně
 • jednoduchá aplikace pro výběr obchodů ZDARMA
 • žádné programování, žádný kupovaný software
 • je to jednoduché
 • bez vysedávání u počítače
 • obchodujeme jen pár "vymazlených" obchodů 
 • obchodovat můžete i s malým účtem
 • obchodovat můžete i při práci
 • vše natrénujeme nejprve "nanečisto", bez rizika
 • povedu vás krok za krokem
 • uvidíte moje postupy v Spreadovém reportu, který vydávám pro své kolegy
 • budu s vámi v kontaktu každý den v diskuzním fóru

Přestavte si, že v sobotu si uděláte dvě hodiny čas. Nebo v neděli. V klidu, u kafe :)

Jednoduše prohlédnete pár trhů, zkontrolujete pár grafů. Na první pohled uvidíte vše v aplikaci, se kterou vás naučím krok za krokem pracovat. Je to tak jednoduché, že budete překvapeni! Aplikace je zdarma ...

Vytipujete si příležitosti a do nich v následujícím týdnu vstoupíte. Pak už jen jednou nebo dvakrát denně mrknete - třeba přes telefon - jestli už máte požadovaný zisk. Pokud se pozice nevyvíjí, jak si přejete, tak ji přes telefon jednoduše ukončíte.
A to je vše.

Je to jednoduché a časově nenáročné. Miluji to. A věřím, že Vy si to zamilujete také.

Myslíte, že to není možné? Potěším vás... 

Tohle je moje realita.

Je to realita mých kolegů.

A teď to může být i vaše realita!

ZISK  559 $ (čili 12.800 Kč) :

Elena Lindišová

 Jmenuji se ELena Lindišová  a v komoditních spreadech jsem našla "to pravé".

Předám vám krok za krokem postupy, které jsem "vypilovala" k maximální efektivnosti. Mám ráda vše jednoduché a časově nenáročné.

Nečekejte raketovou vědu - já chci v komoditních spreadech vydělávat jednoduše, bez sezení u počítače. Uvidíte, že to může být zábavné a snadné.

Navíc vám předám zdarma svoje návody na používání software, který mi pomáhá vybírat ty nejlepší obchody. Uvidíte, jak to je jednoduché :)

Jsem Elena Lindišová. Komoditní spready mi ovlivnily celý život. Uvidíte, jak to může být snadné. Uvidíte to krok za krokem. 

Chcete víc ? Samozřejmě že to jde ... 

 

Tady máte další screen z našeho diskuzního fóra

ZISK  2.000 $ (čili 46.500 Kč) :

Povedu vás, krok za krokem. 

Kolegové si zvykli, že tipuji zajímavé situace. Vydávám je v tzv. Spreadovém reportu, který dnes odebírá řada komoditních obchodníků. Chci vám usnadnit start tak, jak jen to jde. 

S kolegy burzovními obchodníky, se zájemci o komoditní spready, s kamarády ... sdílíme know-how. Připojte se  k nám,  pojďte do naší party. Umíme si počkat na fajn obchody, umíme si je pohlídat. 

 

Buďte u toho!

Připravila jsem pro Vás online kurz.

Největší online kurz: Obchodujeme komodity ( 65 lekcí nabitých informacemi)

Během 65 lekcí Vás naučím to nejlepší, co sama používám v komoditních spreadech.

Vše si ukážeme velmi jednoduše, krok za krokem, v krátkých videolekcích. Ke všemu se budete moci kdykoli vracet a budete mít mou osobní podporu ve speciální diskuzním fóru.

 • Naučíte se vyhledávat ideální situace ke vstupu do trhu.
 • Dokážete filtrovat ty správné "vymazlené" obchody.
 • Nemusíte kupovat žádný drahý software, vše je dostupné v aplikaci zdarma.
 • V diskuzním fóru poznáte nové kolegy a budete moci probírat naše obchody.
 • Nemusíte nikam jezdit, vše zvládnete z pohodlí vašeho obýváku :)

Vstupte do nejkomplexnějšího kurzu v České republice a na Slovensku!

Žádné jednodenní semináře, kde se vrátíte domů utahaní a druhý den už polovinu zapomenete!

Žádné narychlo spíchnuté online kurzíky od amatérů, kde Vám nikdo neporadí a nepomůže.

Máte před sebou komplexní know-how v sérii 65 informacemi nabitých videí. Budeme vše probírat postupně. K lekcím se budete moci vracet. Budu vám radit na diskuzním fóru. 

V průběhu kurzu (i po jeho skončení) s vámi budu i nadále ZDARMA v kontaktu!

V diskuzním fóru, které bude přístupné všem účastníkům kurzu, se na mne můžete obracet se svými dotazy a ptát se mne na moje názory. Diskuzní fórum máte ZDARMA a doživotně - zde budeme dál rozebírat naše obchody a vyhledávat ty nejlepší situace na trhu!

Po skončení kurzu vás pozvu na naše srazy a neformální setkání!

Setkáme se osobně, probereme vše, co vás zajímá. Poznáte nové kolegy, dozvíte se exkluzivní informace. Budete součástí komunity lidí, kteří obchodují bez stresu, bez chyb, bez emocí. Budete součástí našeho týmu komoditních traderů!

Buďte u toho, vytřískejte ze spreadů maximum:

Komoditní spready Complete
7 990 Kč
6 790 Kč
pouze do 29.4.2017 do 23:59 hodin
Největší spreadový kurz v ČR a SK
65 videolekcí nabitých informacemi
Kurz Carry trade
6 400 Kč
Modelování skladovacích nákladů na zrninách
Jedinečný kurz, který v ČR a SK nikde nenajdete
25 videolekcí

Právě teď můžete vstoupit do Online kurzu Komoditní spready. Půjdeme spolu, krok za krokem!

Možná Vás napadlo pár otázek...

Jak Online kurz  Komoditní spready probíhá?

 • Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které najdete 65 super videí. V těchto videích Vás krok za krokem povedu na obrazovce monitoru všemi postupy . Výhodou online programu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím i textům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, ptát se mne, a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.
  Budu doplňovat další nová videa, kurz bude komplexní a podrobný. Zvládnete to.

Budu se vás moci ptát osobně?

 • Po dobu kurzu budeme vše probírat v diskuzním fóru, kde najdete nové kolegy. Po skončení kurzu samozřejmě nadále budeme v tomto fóru v kontaktu. Občas vás pozvu na naše srazy a neformální setkání. Jsou zdarma. Už se těším, jak se naše komunita spreadových nadšenců rozroste. 

Nevím o komoditních spreadech nic a neznám burzu. Je pro mě kurz vhodný?

 • Ano. Také jsem začínala a byla jsem na tom stejně jako jste dnes Vy. Online kurz jsem připravila s respektem k nováčkům. Krok za krokem, od naprostých základů. Takže se nemusíte bát, svoji cestu najdete. 

Už jsem nějaké kurzy a semináře o burze absolvoval. Má smysl do tohoto kurzu vstupovat?

 • Určitě ano. V online kurzu vám ukážu můj přístup krok za krokem. Budete mi vlastně koukat přes rameno :) Uvidíte, jak postupuji při výběru trhu, obchodu. Uvidíte jak a proč vstupuji a také jak proč z obchodu vystupuji. A hlavně vše je orientováno na praxi. Ke kurzu budete mít navíc mou osobní podporu v diskuzním fóru, takže se mne budete moci kdykoliv ptát na vše potřebné. Budu vlastně Vaším mentorem a koučem, a to zcela zdarma. 
  K tomu všemu budete součástí komunity lidí, kteří obchodují podobným stylem. Získáte kontakty na nové kolegy, můžete sdílet své vlastní nápady a ihned získávat zpětnou vazbu. Ptát se na věci, které vám nebudou jasné a ladit tak své obchodování  k dokonalosti.
 • A pro zkušenější: Obchoduji nejen podle sezonality, ale koukáme spolu do karet velkým hráčům přes COT. To je teprv jízda...

Už na burze obchoduji. Má to cenu do online kurzu vstupovat? Budu z toho něco mít?

 • Pokud jste spokojeni s tím, jak vám vaše burzovní obchodování šlape a vydělává, pak zřejmě už umíte vše potřebné a do programu nevstupujte. Leda by vás zajímala myšlenka, že můžete své obchodování rozšířit o nové postupy. A že můžete svoje postupy vylepšit právě o moje čtení COTu a o nahlížení do karet velkým hráčům. 
 • Jestli obchodujete a platíte si pro komoditní spready software, tak to pro vás bude extra výživné: Po mém kurzu se na placený soft na 100% vykašlete - naučím vás pracovat s aplikací, která je ZDARMA.
 • Pokud ovšem zkoušíte obchodovat a zatím nic moc nevyděláváte, pak je pravděpodobně něco nesprávně a nějaký dílek skládačky chybí. Komoditní obchodování Vám může ukázat nový směr, takže načerpáte spoustu nových podnětů a inspirací pro to, jak své burzovní podnikání vylepšit a začít vydělávat. 

Co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, investuji do toho peníze, a pak přesto nebudu vědět, co a jak dál. Jak získám pomoc, radu, odpověď?

 • Záleží mi na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu bylo, že budete opravdu díky získanému know-how schopni obchodovat komoditní spready jako to dělám já. A vydělávat peníze. Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, své motivace, svého odhodlání. Pokud to uděláte podle informací z online kurzu, podpořím Vás.

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že začnu opravdu vydělávat?

 • V online programu Komoditní spready ode mě dostanete kompletní návod krok za krokem pro to, co udělat, abyste v komoditách opravdu začali vydělávat. Je ale pouze na Vás, v jaké kvalitě a zda jednotlivé kroky uděláte.
  Stejně tak je jen na Vás, zda ze sebe dáte všechno, budete věřit sobě a svým schopnostem a tomu, že se ziskovým obchodníkem můžete stát. Maximálně Vás v tom podpořím skrze inspirativní videa uvnitř programu. Dám Vám k dispozici to nejlepší, co umím a znám. Váš úspěch je ale pouze ve Vašich rukách. 
 • Povedu vás krok za krokem, můžete získat také můj Spreadový report s tipy na zajímavé situace. Jestli se do toho opřete pořádně, tak to dáte. Já to zvládla při studiu ... a začínala jsem od nuly. Tak žádné obavy a s chutí do toho!

 

Tady máte další screen z našeho webu, příspěvek čtenáře:

ZISK  8.500 $ (čili 195.000 Kč) :

Pojďme společně do akce! Ostatní to zvládli, zvládnete to také. 

Nenašli jste tu odpověď na svou otázku? Zeptejte se mě emailem: info@finakademie.cz

Komoditní spready Complete
7 990 Kč
6 790 Kč
pouze do 29.4.2017 do 23:59 hodin
Největší spreadový kurz v ČR a SK
65 videolekcí nabitých informacemi
Kurz Carry trade
6 400 Kč
Modelování skladovacích nákladů na zrninách
Jedinečný kurz, který v ČR a SK nikde nenajdete
25 videolekcí